Programy i przedsięwzięcia Ministra dla uczniów, nauczycieli i szkół

Narodowa Liga Dronów – zapraszamy do wypełnienia ankiety

Narodowa Liga Dronów – zapraszamy do wypełnienia ankiety

Zapraszamy nauczycieli oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w badaniu zainteresowania nowym projektem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Obrony Narodowej – Narodową Ligą Dronów.

Czym jest projekt?

Narodowa Liga Dronów to ogólnopolskie drużynowe mistrzostwa wyścigowe dronów dla szkół ponadpodstawowych, w ramach których młodzi ludzie mogą konkurować, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności, jednocześnie czerpiąc radość z fascynujących wyścigów w wirtualnym świecie.

Przedsięwzięcie to nie tylko rywalizacja i zabawa, ale prawdziwa nauka. Drużyny, które dołączą do projektu, nie tylko będą uczyć się jak skonstruować i pilotować drony, ale także zdobędą umiejętności obsługi najnowszych urządzeń VR. To prawdziwe wyzwanie, ale też ogromna satysfakcja z opanowania nowej technologii.

NLD to również emocje. Możliwość wejścia w wirtualny kokpit drona i wyruszenie na tor wyścigowy sprawi, że serce może zabić mocniej. To uczucie wolności, jaką daje latanie dronem, przeniesione na zupełnie nowy poziom.

Narodowa Liga Dronów to inicjatywa, która nie tylko edukuje, ale również inspiruje i rozwija pasję w dziedzinie obsługi bezzałogowych statków powietrznych, lotnictwa i nowych technologii. To miejsce, gdzie promowane są kompetencje współpracy, kreatywność oraz umiejętności techniczne.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety i podzielenie się swoją opinią.