Programy i przedsięwzięcia Ministra dla uczniów, nauczycieli i szkół

Szanowni Dyrektorzy, Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

jak w Waszej szkole wyglądają „Laboratoria Przyszłości”? Z jakich sprzętów najchętniej korzystacie? Czy Wasza szkoła otrzymała dofinansowanie z programu „Aktywna tablica”? A może wyjechaliście na wycieczkę edukacyjną w ramach „Poznaj Polskę”?

Pokażcie nam, jak w Waszej szkole realizujecie programy Ministra Edukacji i Nauki. Chętnie poznamy ich rezultaty i dowiemy się, jak w praktyce wpływają one na proces dydaktyczny.

Podzielcie się z nami Waszymi sukcesami edukacyjnymi. Wyślijcie nam kilka zdjęć i krótką wiadomość, w której opiszecie, co udało się Wam zmienić i osiągnąć dzięki tym przedsięwzięciom.

Przesłane przez Was materiały będziemy publikować na stronie programy.edukacja.gov.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.

UWAGA! Formularz służy wyłącznie do przekazywania informacji prezentujących efekty realizacji programów Ministra Edukacji i Nauki oraz sukcesy Państwa szkół i uczniów, którymi chcielibyście się podzielić z innymi.
W przypadku dodatkowych pytań dotyczących programów i przedsięwzięć prosimy o kontakt Departamentem Programów Naukowych i Inwestycji.